EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

Ne de Olsa Tokatl

Admin
    Admin
    Admin

Ne de Olsa Tokatl Empty Ne de Olsa Tokatl

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 20, 2009 7:24 pm

Görünüşü yürüyüşü bir başka
    Görünce düştüm ben aşka
    Çıtı pıtı bir şey çok tatlı
    Ne de olsa tokatlı

Görünce düştüm ben aşka
    Ne de olsa tokatlı

Tutamadım kendimi görünce aşık oldum ben bak kafam da karışık.Gözleri derya sözleri varya bitiriyor o beni yapıyor hasta.Aklıma gelen her zaman sen oldun.Bakınca yüreğimi derinden vurdun.Aklımı aldın,kalbimi çaldın.Bu aşkı bence hep yaşamak lazım.Geceleri düşüme de giren hep sensin.Heceleri kekeleyen affet bendim.Bedenimi titreten gözlerini seyreden ne olursa olsun her zaman bekleyen böyle bir kız yok hem de tam bana göre bir söz keserek hazır ol düğünümüze .Aşığım artık bende seviyorum.Şaşkınım ben buna aşığım aşkına.Başkası olmasın istiyorum seni.Kalbimde yoğunlaşır aşkının alevi.İstesem ben seni şimdi babandan verir mi acaba vurmasın kafamdan.Takıldım sana çıkmıyorsun bir türlü.Kapıldı gönlüm bırakamam kara gözlüm.Geliyorum sana bana aç kapılarını.Seviyorum seni ver hadi kalp anahtarını..

Görünce düştüm ben aşka
    Ne de olsa tokatlı

Görünce düştüm ben aşka
    Ne de olsa tokatlı

Ne güzel bir kız elma gibi yanak .Amacım bir kere öpücük almak.Abi bu nasıl kız? Manyak bir kız..Seviyorum sanki feleğim dönmüş.Gözlerim insan deil melek görmüş.Aman Allahım vuruldum işte bu nasıl bir bakış bu nasıl cilve.Elimde olsa koluma da takarım.Koluma takarak şehir turu atarım.Şehir turu atarım havamı da basarım.Havamı basarak ortalığı yıkarım.Kursa mı gitmiş yürümesi başka,Onu gördüm ben düştüm aşka.90 60 90 Pamuk gibi eller ,Anam bunu görse bana ne söyler.Alacağım bu kızı vermem kimseye.Seviyorum yandım döneceğim deliye.Dönüşümüz yoktur olmaz geriye.Vuruldum işte bırakayım ne diye.Gel bana gel adı off dedittir .Sev beni sev hadi ahh dedittir .Seninle olsun çiçeğim hayat Dj ateş Familia Tokat.

Görünce düştüm ben aşka
    Ne de olsa tokatlı

Görünce düştüm ben aşka
    Ne de olsa tokatlı

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 10:49 am