EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

-Eser Familia

Admin
    Admin
    Admin

-Eser Familia Empty -Eser Familia

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 20, 2009 7:24 pm

Farklı bu eşsiz her zaman rakipsiz
    Dikkati çekiyor O beceriksiz
    Tam bi adıyla kıvamda tadıyla
    Kara yel gibi eser bu Familia

Doğdu bu güneşim kalpten hayata.Eğmedi boynunu o düştü yollara .Sormadı bir soru olmadı kanser.Hırsızlık caymadı kalmadı fanları.Önüne gelen dj yada mc düşünme artık biliyoruz hepsini.Bir kere ağlasın bu rapimi bağlasın olmayan hakkının hesabını sormasın.Hesap kitap ve de harap bitap ya da arat kırat ama salak malak hani yalaka bu kızlar çalmayan sazlar susmayan mikeler hayli bi zorlar.Hırlar arkadan banane sordun mu Familianın damarı tek Gönül Yorgunu .İnadı bırak yoksa bizi sevecen mi ben rapçi isem eğer bana Verecen mi?...

Taklidi sil at gerçek burada .Tek güç kaldı Tokat Familia.Ben Gönül Yorgunu Oquz yanımda boru mu bu dostum tokatta marka.Rakibimiz yoktur çekemeyen çoktur .Bana göre bunlar çoluk çocuktur.Yarısı lavuktur yarısı yoluktur .Kızlardan çok yalakamız yoktur.Bölücülük yapma bölemessin sen .Adam olsanda gücümüzü bilsen.Konuşmayı keserek buralara gelsen Tokat'ın önünde diz çöktürsen.Zirve bizimdir yukarıya bir bak .Su da ıslanmaz istersen yak.Dört dörtlük rap Familia burada ,Tarzımız çoktur bahane arama..

Dinleyin millet öperiz yanaktan .Rakip rapçilerin atağı sol kanattan .Körükle gidiyorlar onlar yangına .Mikrofonu uzattım Şimdi Aydın'a..

Bu tarafa bir bak sana mesajım var çabalama boşuna susmaz mikelar .Çevrede İtler havladı şimdi Havlayan itler ısırmaz ki..

Doyamadı bize azı kalamadı cebine almadı yarısını satamadı kime ne .Zor mu geldi lan hor da görme beni affedilmez yalnışı yapma deli..

Deli meli bilemem seni çekemem git .Yalakalık yapma yapacaksan bit.Her türlü giderim hızlı derinden nakarata gir sen bu kadar benden ..

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 5:50 am