EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

senden sonrası yok

Admin
    Admin
    Admin

senden sonrası yok Empty senden sonrası yok

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 20, 2009 7:25 pm

Sen gönlümün prensesi
    Sen yüregimin tek sesi
    Unuttum bak herkesi
    Senden sonrasi yok

Ellerin elime degmeli
    Sevmeli delice sevmeli
    Ömrümü önüne sermeli
    Senden sonrasi yok

Kalbime bir hançer vurdum ilk görüste ben tutuldum onu gönlüme göre yazmis yüce rabbim
    ben ona asik oldum ruhuma isledi çikmadi asla gülmedi kaderim ben ona yanarim anla sevdim her güne feryat iste bu firsat buydu gerçek maksat ellerim sana bakan gözleri oydum kiskandim ben onlari hor gör kalmadi derman yazmadi ferman gözlere kankam bikmadi asktan yilmadi kalbim dönemdi gönlüm sormadi bir gün varmi ki gönlün hergece öldüm kaç kere gömdün bin kere gördüm bitti bu ömrüm kalbimi verdim ben sana yar naz etme sevgini küsme zararim senden bir günlük ask istemedim seveceksin ölene kadar kan agladim ben her gece kaybetmek korkusu çöktü içime vede aklima seni hapsettim müebbet kalacak süphen hiç olmasin askimdan yana bak bu riyakar hayatta etkar bilemedin ama ben isyankar çabalarim baska sikilmam asla seviyorum hala sensin en ala iste bu mana kapandi yaram sensiz dünya yapamam bak bana kalmadi sabrim sen oradayken dayanamaz oldum beni anla…

Sen gönlümün prensesi
    Sen yüregimin tek sesi
    Unuttum bak herkesi
    Senden sonrasi yok

Ellerin elime degmeli
    Sevmeli delice sevmeli
    Ömrümü önüne sermeli
    Senden sonrasi yok

3 yil oldu taniyali ben seni sükürler olsun rabbime bin kez görmeye mecbur tuttum kendimi resmine bakmadan yatmadim birkez örnek almali bendeki sevgiyi sevmeli askini candan herkes degerini bilmeli sevginin zaten bilemezsem eger beni terk et bir gece vakti kendime sordum cevabi resmine bakarak aldim bir gece vakti düsünüp durdum kendimi sensiz yollara saldim anladim sonra kaderim sensin olmayi denedim olmadi sensiz sakladim içime sigmadi sevgin itiraf ettim askim sensin. 3 yila kalmaz bitecek dediler bendeki sevgini hiç görmediler daglara çikarak taslari delsem ölsem orda yine görmezler beklide bendeki sevgini askini degerini kiskanan kisiler bunlar nedense pekte dinlemez oldum sen varsin ya konusamaz onlar nefesini nefesime ölümüne çektim gerisine ötesine ben yemin ettim sonsuza gittim yeminiz olsun ikimizin ortak soy ismi olsun mezarda bitmez denilen bir ask yasamak isterim bir tek senle olamam sensiz sen ise bensiz tek dilegim evlen benimle…

Sen gönlümün prensesi
    Sen yüregimin tek sesi
    Unuttum bak herkesi
    Senden sonrasi yok

Ellerin elime degmeli
    Sevmeli delice sevmeli
    Ömrümü önüne sermeli
    Senden sonrasi yok

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 9:43 pm